Vienintelis Pabaltyje iliuzionistas kuris veda interaktyvią ir edukacinę magijos pamoką vaikams. Tai iliuzionistas EMMAGiC - Baltijos Šalių "aklojo vairavimo" rekordininkas, vos penktas visame pasaulyje iliuzionistas kuriam pavyko pradanginti stacionarų pastatą - objektą nuo žemės paviršiaus.
Iliuzionistas EMMAGiC- apkeliavo 80% Lietuvos - Latvijos - Estijos mokymo įstaigų plėsdamas šį žanrą kaip meninę ir edukacinę sritį supažindindamas iš arčiau vaikus su šia profesija. Tai skirta 7 - 14 metų vaikams. Iliuzionisto pamokos trukmė - akademinė valanda - jos metu iliuzionistas išmoko vaikus kokybiškų, lengvai atliekamų, tačiau labai subtilių efektų fokusų. Paaiškina kas yra būdinga profesionaliam iliuzionistui ir aktoriui (pats iliuzionistas turi muzikinio teatro ir aktorystės išsilavinimus). Taip pat atsako į vaikų rūpimus klausimus ir diskutuoja su jais. Be viso to, Edgaras programoje pademonstruoja ir keleta išskirtinių, tarptautinį pripažinimą pelniusių iliuzijos meno numerių, kad mažieji po pasirodymo prisimintų ne tik triukų paslaptis o ir iliuzionistą. 
Daugelis Lietuvos apkeliautų mokyklų jau buvo pasikvietę iliuzionistą antrą syk patys. 
Del subtilumo, interaktyvaus pobūdžio ir edukacinio turinio - pasirodymas virsta tikru pašnekesiu / seminaru mažiesiems. 
 .