Bendraujame su įvairaus žanro artistų - vedėjų, tiek privačiuose vakaruose žinomų, tiek TV ekranuose mirgančių veidų. Neradote norimo vedėjo? Drąsiai kreipkitės!EMMAGiC - EDGARAS MAŽEIKA

Ilgametė privačių renginių patirtis ir organizavimas. Šimtai pravestų ir dešimtys suorganizuotų renginių įvairiausio mąsto. Nuo gimtadienių iki privačių solinių koncertų didžiosiose salėse. Tai renginių vedėjo vardas minimas Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Anglijoje. Veda lietuvių, latvių, anglų kalbomis.

Dėl užsakymų spausti čia.MARTYNA GARNYTĖ

Pirmoji kulinarė Lietuvoje kuri pristato receptų knygą su magijos prieskoniais. Tai rudenį pasirodysiančios - subtilių patiekalų nestokojančios, kad būtų lengva pagaminti kiekvienam - knygos autorė. Trijų metų bagažas - privatūs renginiai, gimtadieniai, jubiliejai, vestuvės. Veda lietuvių, anglų kalbomis.

Dėl užsakymų spausti čia.


AUGUSTINAS TARABILDA

Išskirtinės iškalbos, gebantis greitai atrasti ryšį ir bendrą kalbą su labai skirtingais ir "įvairiausio plauko" žmonėmis. Puikiai kalba angliškai, tad gali vesti renginius ir užsienio kalba. "Turiu gerą humoro jausmą, savo komunikaciją dažnai stengiuos pagyvint šmaikštumu" - taip save pristato Augustinas, jauniausias mūsų komandos narys kurio patirtis jau 5 metai ne tik vestuvėse ar gimtadieniuose bet ir įvairiuose atidarymų pramoginiuose renginiuose!

Dėl užsakymų spausti čia.


dainius martinaitis

Žinomas TV veidas ir renginių vedėjas. Puikiai visiems pažįstamas iš laidos VRS kamera. Tačiau galintis įprasminti tiek rimtą šventę, tiek linksmą vakarėlį. 20 metų patirtis. Veda lietuvių ir rusų kalbomis.

Dėl užsakymų spausti čia.

© Copyright 2006 - 2017 EMMAGiC. All rights reserved.

 .