Iliuzionistas - vedėjas jūsų vaikų šventėje yra išradingiausias ir teisingiausias sprendimas!

Vienintelis Pabaltyje iliuzionistas kuris veda interaktyvią ir edukacinę magijos pamoką vaikams. Tai iliuzionistas EMMAGiC - Baltijos Šalių "aklojo vairavimo" rekordininkas, vos penktas visame pasaulyje iliuzionistas kuriam pavyko pradanginti stacionarų pastatą - objektą nuo žemės paviršiaus.

Iliuzionistas EMMAGiC- paskyręs savo talentą, šiuo metu keliauja po Lietuvos, Latvijos mokyklas plėsdamas šį žanrą kaip meninę ir edukacinę sritį supažindindamas iš arčiau vaikus su šia profesija. Iliuzionisto pamokos trukmė - akademinė valanda - jos metu iliuzionistas išmoko 
vaikus kokybiškų, lengvai atliekamų, tačiau labai subtilių efektų fokusų. Paaiškina kas yra būdinga profesionaliam iliuzionistui ir aktoriui (pats iliuzionistas turi muzikinio teatro ir aktorystės išsilavinimus). Taip pat atsako į vaikų rūpimus klausimus ir diskutuoja su jais.

Be viso to, Edgaras programoje pademonstruoja ir keleta išskirtinių, tarptautinį pripažinimą pelniusių iliuzijos meno numerių kaip savo profesionalumo kartelę ir įspūdį išlaikančių numerių, kad ir mažiesiems išėjus įspūdis dar ilgai pasiliktų atmintyje. 

Daugelis Lietuvos apkeliautų mokyklų 2016 - ais mokslo metais, šiais jau kviečiasi iliuzionistą antrą syk patys. Del subtilumo, interaktyvaus pobūdžio ir edukacinio turinio kurio metu koncertas virsta tikru pašnekesiu ar seminaru mažiesiems - Edgaras apkeliavo jau daugiau kaip 100 Lietuvos mokyklų. Panevežio, Elektrėnų, Kauno, Šiaulių ir Vilniaus pradinės mokyklos pakalbintos atsiliepia tik aukščiausiais įvertinimais.
© Copyright 2006 - 2017 EMMAGiC. All rights reserved.

 .