Mūsų teikiamos paslaugos:

     Jauni, nuotaikingi ir 'senienas' pamiršę renginių vedėjai. Tai nauji veidai, unikalus duetas, kuris pasiūlys jūsų šventei ne tik smagią, jaukią, tačiau ir magišką atmosferą. EMSTUDiO nekuria šablono - kiekviena renginio programa kuriama individualiai Jums. Tačiau programa žada orginalius, interaktyvius žaidimus, prizus, jaukų bedravimą su publika bei išskirtinius iliuzijos meno numerius kaip bonusą! EMSTUDiO renginių vedėjai pasiruošę įpūsti naujų vėjų  Jūsų šventei. Nesvarbu ar tai bus jubiliejus, vestuvės, krikštynos ar vaikų šventė. Komanda programą Jūsų šventei gali pateikti lietuvių, anglu, rusų ir net latvių kalbomis. Jūsų norai bus išgirsti! Skaityti plačiau.

     Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama. Todėl EMSTUDiO komanda bendradarbiauja su įvairaus žanro profesionaliais muzikantais, kurie už prieinamą kainą užpildys Jūsų šventę gyva muzika. Taip pat ilgame sąraše yra patirties turinčių DJ, kurie nusiteikę šėlti kartu tiek, kiek pageidaus klientas! Skaityti plačiau.

      Vos penktas iliuzionistas visame pasaulyje pradanginęs stacionarų pastatą nuo žemės paviršiaus, Baltijos šalių 'aklojo vairavimo' rekordininkas, vienintelis pabaltyje  vedantis interaktyvią ir edukacinę magijos pamoką vaikams -  EMMAGiC. Išskirtinis, Europos pripažinimą pelnęs iliuzionistas Jūsų vakarą pavers ne tik magišku, tačiau ir Jus pačius įtrauks į stebuklingą kelionę iliuzijos platybėse. Skaityti plačiau.

Teikiame įvairiausias reklamos paslaugas Jums asmeniškai, Jūsų šventei, verslui, vestuvėms, renginiams ar verslo projektams. Esame labiausiai aprėpianti reklamos paslaugų įmonė visoje Lietuvoje. Nuo vizitinių kortelių iki masinių renginių reklamos, platinimo ir t.t. Vaizdo, garso reklaminių klipų montavimas bei kūrimas ir kita. Skaityti plačiau.

© Copyright 2006 - 2017 EMMAGiC. All rights reserved.

 .